poniedziałek, 26 listopada 2012

Olek Klepacz NEUROTYKI video Madame Depressią

Dziś premiera "Neurotyków" Olka Klepacza. Proszę kliknąć na vimeło i podziwiać nasze dzieło.
Oczywiście wszystko było z pełną powagą zrealizowane.
Zreżyserowałam, zeskryptowałam i wyprodukowałam, sfilmowała Agatka Gry wraz z pomocą Stanleya Z. Montaż: Agatka Gry.; FX (morphing KUBOTA) Magdusia Lewicka :D.
Ukłony dla Elizy za lokal (PoCo galeria, która na nasz użytek zmieniła się "MADAME - Salony Urody), Mrówy za ogar techniczny, Adasia za dzwiganie i making ofa, Dagmary Płoszajskiej z Thinka z pomoc w castingu, Dagmary C (Babka Zielarka) za to samo oraz Moniki Sal. za j.w.
Specjalne podziękowania dla naszych aktorów: Aldony Plewińskiej z Mamą, Marcina Z (z Mamą!!!!), Alka, Ewy S.; Grabariego; Alisy, Grzegorza J, Macieja C, Nivu Riot, Ewa G-K, JANKA K, Oli K. i Michała R wraz z klientami TATOO PARLOR - oskarowe role, dziękujemy!!!
Wyrazy wdzięczności dla Kasi Legan za pomoc makijażową i Laury z Terefere za karuzele, Erill za zwolnienia i Patrycji L. za psa oraz Agnieszce Światły za piękną suknię finałową!!!POD TYM LINKIEM można przeczytać oficjalnie podziękowania od Agatki Gry oraz zapoznać się z making ofem (miałyśmy do making ofa Reda Epica, ale trochę się jakość zszurała przy konwersji do HD).