czwartek, 20 stycznia 2011

Sesja BUTYKOWA w MONOPOLU

Znudzona pudrowaniem najniezmierniej nawet przemiłych informatyków, na przeuroczym welnessowym niemal planie MISME (bo tak czystko, prosto, i ten drzewny kocur, i ten chleb domowej roboty, i "kurwa" ani razu... ) i karnawałowymi poprawnymi makijażami, cieszyłam się okazją do odreagowania tudzież pofaszonowania co nieco.
SPPowy plan, za aparatem Roman Ziaja z asystą nieocenionego A.Grymuzy; przed aparatem Joanka / SPP - ESKA.TV i Ania Rożek/SPP. Makupy, fryzy i stajlisz - Lewicka, czyli ja. Komfort ciuchowy, parę HOT picks z www.butyk.pl .... i nie kolidująca z asortymentem butyku (bielizna, okulary, rękawiczki, kapelusze itd.) "własność stylistki".

Miejscówka oczywiście hotel MONOPOL we Wrocławiu, jak rasowa modelka - zachwycająco fotogeniczny i z bogatym wnętrzem :D.


JOANKA ma na sobie żakiet  DOTS - z cyklu BOYFRIEND BLAZER - absolutny MUST HAVE, totalnie trendy, ale też do bólu praktyczny i zawsze i do wszystkiego; spodnie WAGGON, kozaki Blink Maron  (posiadam i wielbię!)

Ania jest w biustonoszu Intimissimi i nylonach Eva Elegant NHT (własność stylistki, heh), spódnica DOTS , buty BRONX MERLIN.

A powyżej genialna fotograficznie kiecka WAGGON w parze z overknee kozakami zamszowymi (klasyk) BUFFALO MARIS.


.Poniższy filmik to na swój sposób grupowa utrata dziewictwa - mój debiut jako DOP, i pierwsza randka Agaty z ADOBE PREMIEREM. Ujęcia są kręcone w tzw. "wolnych chwilach"; a że było ich tak całe mnóstwo, że nawet potrzeby fizjologiczne wstrzymano do zakończenia zdjęć, po making-ofie nie spodziewajcie się zbyt wiele.