niedziela, 13 czerwca 2010

[hotel Monopol Wrocław] pokaz urodzinowy

12.05.2010 - impreza urodzinowa hotelu MONOPOL we Wrocławiu, i jako gwóźdź programu pokaz mody, za którego organizację byłam odpowiedzialna.
Piękny dach Monopolu aż prosił się o taką imprezę, choć niewiele brakowało, żeby deszcz zepsuł nasze plany... Co prawda pokaz został opracowany w dwóch wariantach (plenerowym i awaryjnym - w Sali Klubowej) i ewentualnie mógł zostać w ostatniej przeniesiony do wnętrza hotelu, ale z pominięciem niektórych elementów techniki, choreografii, scenografii. Tymczasem zależało mi bardzo na zrealizowaniu bardziej atrakcyjnej w moim odczuciu plenerowej opcji.

Podczas ostatnich prób mocno kropiło, a potem było już tylko gorzej - gości przywitała rzęsista ulewa. Dzięki gorącej linii z naszym człowiekiem z instytutu meteorologii nie upadałam na duchu - prognozy były bardzo precyzyjne i pomyślne.Chociaż, kiedy w trakcie lejącego jeszcze ostro deszczu, padały zapowiedzi; że za 20 minut zaczynamy pokaz, na twarzach gości malowało się niedowierzanie - wszystko odbyło się zgodnie z pierwotnym planem.
Modelki i modele: SPP, koordynacja pokazu z ramienia hotelu Monopol: dyr. Magdalena Kaszewiak, makijaż: Jola Boska, asysta Klaudia Pytlarz; fryzury: Marcin Het, Kasia Kruk; KOLEKCJA sklepy Likus Concept Store, Plus It, Diesel Wrocław; asysta przy stylizacji kolekcji Dominika Brzeska, Alek Berka, asysta przy choreografii, koordynacja garderoby: Dominika Brzeska; współpraca muzyczna: Tomasz Sysło, Dominika Brzeska; koordynacja i wszystko inne czego nikomu się nie chciało albo nie wiedział jak - Lewicka :D, z asystą Dominiki Brzeskiej; koordynacja dokumentacji (zdjęcia, film HD) Piotr Hawałej.

Hotel Monopol Wroclaw Fashion Show from Piotr Hawalej on Vimeo.