czwartek, 26 listopada 2009

Gosia Andrzejewicz, Eska TV anniversary party Lemoniada

Rocznicowa impreza telewizji Eska była okazją, żeby przygotować stylizację i makijaż dla Gosi Andrzejewicz, a także spotkać "starych" (chociaż roczniki zupełnie na to nie wskazują) znajomych.
Niezupełnie odporna na trendy przemyciłam do stylizacji trochę drapieżnej zmysłowości lat 80, ale bez przegięć - ogólny wyraz zgadza się z zamiarem Gosi i jej teamu; a kolorystyką i detalem (biżuteria, buty) nawiązuje do kierunku, który obrałyśmy pracując nad wizerunkiem "teledyskowym". Fryzura spod ręki niezawodnej Kasi Kruk dopięła całość. Kreacja została zauważona (i "obszczekana") przez notorycznie nieprzychylne takie czy inne "media".

Makijaż:
baza Smashbox Photo Finish (można podmieniać na Sephorę ok. 55 zł albo Dax Cosmetics ok. 35zł), podkład MAC Studio Moisture Tint ale nie upieram się, policzki bronzer MAC+ róż Peachykeen MAC, Cienie Carbon MAC+ 21 Silver Grey Isadora, tusz Bourjois /nakładany "po mojemy" - prostopadle do krawędzi powieki, "pojedyńczo" na rzęsy, warstwowo wytartą szczoteczką - nic nie poradzę - nie mogę się odzwyczaić chociaż wypadało by już zmienić, bo wychodzi na to, że częsciej zmieniam mężów niż tusz/ błyszczyki - z 5 różnych po kolei co się nawinęło, w tym sympatyczny Inglot Funny 10; blushe + makijaż ciała KETT airbrush 07 / Topaz mix Zyrcon).
Stylizacja:
Buty "River Island", reszta tajemnica - a także przeróbki i wyczyny spod mojej ręki. Jeżeli uważasz, że zrobiłabyś/zrobiłbyś to lepiej - spróbuj swoich sił jako stylista Gosi